NXBP4621

Deniz Kalite, uzman ve eğitimli kadrosuyla demiryolu endüstrisinin özel denetim ihtiyaçlarına hizmet etmektedir. Hizmetlerimiz, operasyonlar ve onarımlar sırasındaki hizmetlerin yanı sıra yeni vagonların ve ray bileşenlerinin üretimi sırasındaki tahribatsız testleri içerir.

ISO 15085 ve ISO/TS 22163 (IRIS) dahil olmak üzere demiryolu endüstrisinin benzersiz kurallarını ve düzenlemelerini biliyoruz ve optimum kalite ve güvenliği sağlayan gelişmiş test prosedürleri oluşturmak için sürekli yenilikler yapıyoruz. Deniz Kalite, demiryolu endüstrisindeki her türlü metalurji, denetim veya arıza sorununu çözmeye yardımcı olacak personele ve deneyime sahiptir. Ekiplerimiz, temel nedenleri anlamak ve kendi tesislerimizde veya müşterinin operasyonlarında yürütülecek en uygun denetim programını tasarlamak için müşterilerle ortak olmaya hazırdır.

Dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce kilometrelik demiryollarının ve demiryolu bileşenlerinin hızlı ve doğru tahribatsız muayenesi bir zorunluluktur. NDT çözümleri kritik bağlantıları koruyabilir, kazaları azaltabilir ve hem insanlar hem de taşınan yük için daha verimli bir ulaşım sistemi oluşturabilir. Hizmetlerimiz, rayın yanı sıra tekerleklerin ve aksların neredeyse tüm bileşenlerinin ve gövdesinin test edilmesini kapsıyor.

Ray hatları boyunca herhangi bir yerde meydana gelen kusurlar, çatlaklar ve korozyon, tüm sistem üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Deniz Kalite 'nin NDT çözümleri, bu potansiyel bozuklukları bulmanıza yardımcı olur, böylece bunları düzeltebilir ve operasyonları güvenle sürdürebilirsiniz.

Mükemmel hizmet çözümünü bulmak, ürün başarısını garanti eder. Deniz Kalite, aşağıda listelenen en yaygın hizmetler de dahil olmak üzere demiryolu endüstrisinde çok çeşitli uygulamaları kapsayan tahribatsız test çözümleri sunar.

Lütfen burada listelenmeyen hizmetler için uzman ekibimizle iletişime geçiniz, ihtiyacınız olan hizmet çözümünü bulmanıza memnuniyetle yardımcı olacağız.

 

 

Raylı Sistemler Sektörlerinde vermiş olduğumuz hizmetler;

Manuel Ultrasonik Muayene (MUT)

Bağımsız ve Tarafsız Denetimler (3rd Party)

Görsel Muayene (VT)

Radyografik Muayene (RT)

Manyetik Parçacık Muayenesi (MT/MPI)

Sıvı Penetrant Muayenesi (DPI/PT)

Periyodik Muayene

İleri NDT Hizmetleri (PAUT-ToFD)

Malzeme Test Laboratuvarı Hizmetleri

Kaynakçı Sertifikasyonu (WQT)

Kaynak Yöntem Onayı ve Şartnamesi (WPS-WPQR)

NDT Eğitimleri

Ultrasonik Laminasyon Muayenesi

Yüzey Pürüzlülük Testi

Teknik Mühendislik Hizmetleri