photo 034

Deniz Kalite yıllardır rafineri, yakıt tankerleri ve enerji endüstrilerindeki seçici müşterilerin ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. Bu son derece karmaşık ortamda üretkenliğin yüksek kalması gerektiğini, güvenlik ve operasyonel bütünlüğün her zaman kontrol altında tutulması gerekliliğine çözüm sağlıyoruz. Eskiyen varlıklar, kapsamlı ve hassas izleme gerektiren ekipman işlevselliği için gerçek bir tehdit oluşturur. Muayene sonuçları kolayca erişilebilir ve güvenilir olmalıdır. Deniz Kalite'deki yetenekli profesyoneller ile önde gelen müşterilerimizin çoğuyla uzun süreli ilişkilerimiz, bu sektörlere son derece uzmanlaşmış kapsamlı ve çözüm odaklı hizmetler sunmamıza olanak tanır. Bizimle iletişime geçtiğinizde, Deniz Kalite'ye sektörde hızla adından bahsettiren kalite, güvenilirlik ve güvenlik taahhüdünü bekleyebilirsiniz.

Deniz Kalite, standard ve endüstri gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olmak için kapsamlı denetim hizmetleri sunar. Profesyonel kadromuz, sürekli eğitim yaklaşımı sağlamak için en son standartlar ve düzenlemeler konusunda tamamen günceldir. Deniz Kalite, risk yönetimi, en iyi endüstri uygulamaları ve standardları ele alma konusunda kanıtlanmış bir deneyime sahiptir.

Deniz Kalite, tesis aksama süresini en aza indirirken petrol ve gaz sektörü müşterilerimizin denetim çalışmalarını planlamasına ve yürütmesine yardımcı olmak için çalışır.

Müşterimizin tesislerinin kalitesini, güvenliğini ve güvenilirliğini sağlamak için denetim, tahribatsız muayene (NDT), belgelendirme ve teknik danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz.

Nitelikli ve deneyimli personelimiz, en son teknolojik ekipmanlarımız ile birlikte, standartlardan en gelişmiş teknolojiye kadar tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek çözümler sunmamızı sağlar. Müşterilerimiz dünyanın neresinde olursa olsun, hızlı ve esnek bir şekilde yanıt verme yeteneğine sahibiz ve tüm önemli endüstri kuruluşları tarafından tanınıyor ve onaylanıyoruz.

 

Petrol ve Gaz Sektörlerinde vermiş olduğumuz hizmetler;

Manuel Ultrasonik Muayene (MUT)

Bağımsız ve Tarafsız Denetimler (3rd Party)

Görsel Muayene (VT)

Radyografik Muayene (RT)

Manyetik Parçacık Muayenesi (MT/MPI)

Sıvı Penetrant Muayenesi (DPI/PT)

Periyodik Muayene

İleri NDT Hizmetleri (PAUT-ToFD)

Malzeme Test Laboratuvarı Hizmetleri

Kaynakçı Sertifikasyonu (WQT)

Kaynak Yöntem Onayı ve Şartnamesi (WPS-WPQR)

NDT Eğitimleri

Hidrostatik Test

Sac Kalınlık Ölçümü

Yüzey Pürüzlülük Testi

Teknik Mühendislik Hizmetleri