Deniz Kalite Kontrol Hizmetleri Ltd. Şti.

Daha yüksek düzeyde kalite ve güvenilirlik sağlamaya kendini adamış olan DENİZ KALİTE, endüstriyel ürünlerin güvenli çalışmasını desteklemek için rakipsiz bir hizmet yelpazesi sunar. Hizmetlerimiz arasında geleneksel ve gelişmiş tahribatsız muayene (NDT & NDE), bağımsız denetimler, laboratuvar hizmetleri, Kaynak Mühendisliği Hizmetleri, ultrasonik sac kalınlık ölçümü (UTM) ve periyodik muayene hizmetleri yer alır.

Yeni İnşaa Tersaneleri, Tamir Tersaneleri, Çelik Konstrüksiyon, Boru Hatları,  Otomotiv, Depolama Tankı, enerji üretimi ve havacılık sektörlerindeki müşterilerle en büyük ve en gelişmiş sanayi şirketlerinin çoğuna hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

WhatsApp Image 2023-08-06 at 00.23.57 (1)
deniz-kalite-icon_mission

Misyon

Uluslararası standartlara ve yasal mevzuatlara uygun gizlilik, tarafsızlık, bağımsızlık ve etik kurallara bağlı olarak müşterilerimize başarılı bir şekilde alabilecekleri geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktır.

deniz-kalite-icon_vision

Vizyon

Muayene hizmetlerimizin yüksek kalitede sunulması amacıyla, yetkin personelimiz ile hem eğitim hem de gerekli donanım desteği ile sürekli gelişmeyi ve iyileştirmeyi hedefleyerek tüm dünyada sektörün en önde gelen ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

Mor ve Kırmızı İşletme Planı Zihin Haritası (1)