01

Deniz Kalite’ nin deneyimli ve yüksek eğitimli uzmanları, endüstriyel varlıklarınızın güvenli ve verimli çalışmasını sağlamak için çalışır. Kimyasal tesis denetim hizmetlerimiz, varlık bütünlüğünü doğru bir şekilde değerlendirerek maliyetli aksaklıklardan kaçınmanıza yardımcı olur. Yenilikçi teknolojimiz, üretim süreçlerinizde ve programlarınızda minimum kesinti ile güvenilir sonuçlar sağlar.

Deniz Kalite' nin yenilikçi tahribatsız test hizmetleri, güvenli ve etkili olarak imalat sürecinizi korumanıza yardımcı olur.

Kimyasal üretim, düzenli olarak değerlendirilmesi gereken pahalı bir altyapı kullanır. Deniz Kalite 'nin kimyasal tesislere yönelik muayene ve denetim programları, ürün arızası riskini azaltır ve operasyonlarınızın genel güvenliğini ve üretkenliğini destekler. Tahribatsız muayene alanındaki engin uzmanlığımız ve bilgimiz, ekipmanınızdaki, üretim tesislerinizdeki ve fabrika varlıklarınızdaki kusurları ve düzensizlikleri tespit etmek için doğru teknikleri ve prosedürleri seçebileceğimiz ve bilinçli kararlar vermenize yardımcı olacak gerekli verileri sağlayabileceğimiz anlamına gelir.

 

Kimya Sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler;

Manuel Ultrasonik Muayene (MUT)

Bağımsız ve Tarafsız Denetimler (3rd Party)

Görsel Muayene (VT)

Radyografik Muayene (RT)

Manyetik Parçacık Muayenesi (MT/MPI)

Sıvı Penetrant Muayenesi (DPI/PT)

Periyodik Muayene

İleri NDT Hizmetleri (PAUT-ToFD)

Malzeme Test Laboratuvarı Hizmetleri

Kaynakçı Sertifikasyonu (WQT)

Kaynak Yöntem Onayı ve Şartnamesi (WPS-WPQR)

NDT Eğitimleri

Ultrasonik Laminasyon Muayenesi

Yüzey Pürüzlülük Testi

Teknik Mühendislik Hizmetleri