foto_press-sluzhba_gazprom_transgaz_tomsk_00030

Üretkenliği artırmak, maliyetleri azaltmak için verimliliği en üst düzeye çıkarmak ve ticari operasyonların güvenli kalmasını sağlamak için onlarca yıllık deneyime sahip uzmanlarımızla otomatik ultrasonik testler ve radyografik muayeneler gibi geleneksel ve gelişmiş NDT tekniklerini bir araya getiriyoruz.

Deniz Kalite, ürünlerin yapısal bütünlüğünü güvence altına almak için denetim hizmetleri sunarak mevzuat uyumluluğunu, güvenlik prosedürlerini ve mevzuatı sağlamak için imalat değerlendirmesi, mühendislik kritik değerlendirmesi ve boru hattı testleri dahil olmak üzere bir dizi önde gelen denetim sürecini uygular.

Boru Hattı Hizmetleri için özel hizmet yaklaşımımız hem üst düzey müşteri hizmetleri hem de kaynakların ve teknolojinin yüksek kalitesini sağlar.

Deniz Kalite, günümüzde mevcut olan en esnek denetim çözümünü sağlamak için gelişmiş darbe-yankı teknikleri ve Uçuş Süresi Kırınımıyla (ToFD) birleştirilmiş en son aşamalı dizi teknolojisini kullanan bir dizi Otomatik Ultrasonik Test (PAUT) hizmeti sunmaktadır. En son teknoloji ve yazılımın bu kombinasyonu, yüksek üretim ortamlarında kaynakların hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirilmesi için PAUT' in kaynak kusurlarının tespit edilmesi, boyutlandırılması ve tekrarlanabilirliği konusunda en doğru yöntemlerden olarak tanınmasını sağlar.

 

Petrol ve Gaz Sektörlerinde vermiş olduğumuz hizmetler;

Manuel Ultrasonik Muayene (MUT)

Bağımsız ve Tarafsız Denetimler (3rd Party)

Görsel Muayene (VT)

Radyografik Muayene (RT)

Pull-off Test

Sıvı Penetrant Muayenesi (DPI/PT)

Periyodik Muayene

İleri NDT Hizmetleri (PAUT-ToFD)

Malzeme Test Laboratuvarı Hizmetleri

Kaynakçı Sertifikasyonu (WQT)

Kaynak Yöntem Onayı ve Şartnamesi (WPS-WPQR)

NDT Eğitimleri

Hidrostatik Test

Yüzey Pürüzlülük Testi

Teknik Mühendislik Hizmetleri