IMG20210723134126
IMG20210723143441

DENİZ KALİTE, denizcilik sektöründe tahribatsız muayene (NDT), ultrasonik kalınlık ölçümü (UTM), periyodik muayene, kaynakçı belgelendirme, laboratuvar hizmetlerinin yanı sıra gemiler, denizcilik ve liman uygulamaları için drone hizmetleri sağlar.

Kaynakçıların ve kaynak yöntemlerinin belgelendirilmesinden, sacların ve bağlantı elemanlarının testleri, kalınlık ölçümleri, tersane elektrik güvenliği ve işlevsellik testleri, yangına dayanıklılık testleri, tamir ve yeni inşa gemileri ve yapılarında kaynak kontrolleri, pervane ve şaft kontrollerine kadar, müşterilerimize çok çeşitli denizcilik kalite hizmeti konularında yardımcı olabiliriz.

DENİZ KALİTE, kıyı ve açık deniz denetim endüstrisinde ürün ve hizmet değerlendirmesinde geniş deneyime ve uzman teknik bilgiye sahiptir.

Müşterilerimizin üretkenliğini korurken yüksek kaliteli hizmet raporları sağlamak için son teknoloji mühendislik donanımı ve yazılımı kullanıyoruz.

Yüksek Kalite, Güvenilir Çözümler

Üretim yapan müşterilerimizin  güvenilir, uygun maliyetli sonuçlar sağlamak için üretim ekipmanlarının optimum verimlilikte ve hatasız çalışması gerektiğini doğrulamak amacıyla teknisyenlerden ve mühendislerden oluşan ekiplerimiz, bu segmentteki birçok müşteriye, rutin veya acil durum muayene prosedürleri ve üretimde minimum kesinti ile kısa veya uzun vadeli stratejik ürün kontrolü ve belgelendirme dahil olmak üzere periyodik muayene planları ve NDT programları konusunda hizmet sağlar. Müşterimizin sürekli olarak verimlilik artışı sağlama konusundaki gereklilik hedefini göz önünde bulundurarak çözümler tasarlıyoruz.

Ekiplerimiz güvenlik, kalite, çevre ve düzenleyici beklentilerle uyum içinde, üretim ve işleme tesislerinin karşılaştığı en karmaşık sorunları bile ele alacak çözümler sunabilmektedir. Başarılarınıza, hedeflerinize ve önceliklerinize dayalı bir çözüm oluşturmada ekibinize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için lütfen bugün bizimle iletişime geçin.

 

Denizcilik Sektöründe vermiş olduğumuz hizmetler;

Manuel Ultrasonik Muayene (MUT)

Ultrasonik Sac Kalınlık Ölçümü

Görsel Muayene (VT)

Radyografik Muayene (RT)

Manyetik Parçacık Muayenesi (MT/MPI)

Sıvı Penetrant Muayenesi (DPI/PT)

Periyodik Muayene

İleri NDT Hizmetleri (PAUT-ToFD)

Malzeme Test Laboratuvarı Hizmetleri

Kaynakçı Sertifikasyonu (WQT)

Kaynak Yöntem Onayı ve Şartnamesi (WPS-WPQR)

NDT Eğitimleri

Yerinde Sertlik Testi

Vakum Testi

Yüzey Pürüzlülük Testi

Teknik Mühendislik Hizmetleri